Job List

Inginer Proiectant Scheme Electrice

  • Locatia: Mogosoaia

  • Descriere:

    • Proiecteaza schemele electrice in Eplan, conform documentatiei primite de la client.
    • Realizeaza analiza functionala a schemelor electrice impreuna cu departamentul Tehnic si departamentul Productie.
    • Realizeaza rapoarte extrase din Eplan pentru etichete de cleme, fire, aparate, etc.
    • Mentine legatura pe partea de realizare scheme de tablouri electrice, intre departamentul Tehnic si departamentul Productie.
    • Este responsabil de functionalitatea schemelor electrice, conform solicitarii primite de la client.
    • Respecta termenul limita alocat fiecarui proiect.
    • Alte responsabilitati conform fisei post.

  • Cerinte:

    • Studii de specialitate
    • Profil Electric.
    • Specializari: Inginerie Electrica, Actionari Electrice, Electrotehnica, Electromecanica, Energetica, Automatica, Electronica.
    • Cunostinte software pentru proiectare electrica - EPLAN
    • Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj.
    • Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in companie.
    • Persoana dinamica, sociabila, comunicativa, spirit de echipa.
    • Permis auto de minim 2 ani.

  • Oferta (bonusuri, beneficii):

    • Pachet salarial foarte atractiv.
    • Asigurare de sanatate privata
    • Masina si telefon mobil de serviciu.
    • Oportunitati pentru dezvoltarea carierei.
    • Mediu profesional competitiv.

  • Test

CHORUS - versiune BETA

close_small
  • Bună ziua!
    Cu ce vă pot ajuta?

send