Lista joburi

Manager Depozit

  • Locatia: Mogosoaia

  • Descrierea postului / Responsabilitati:

    • Organizeaza activitatea de descarcare si incarcare a marfurilor in depozit.
    • Participa la verificarea marfurilor primite de la furnizori si predarea acestora catre gestiuni.
    • Optimizeaza distributia marfurilor in depozit tinand cont de spatiul de depozitare.
    • Rezolva problemele operative de logistica.
    • Organizeaza si participa la inventarul stocului de marfa din depozit.
    • Solutioneaza problemele constatate la receptia marfurilor, inventare si la livrare.
    • Verifica prin sondaj marfa pregatita pentru a fi livrata la clienti.
    • Participa la recrutarea personalului din subordine.
    • Instruieste si coordoneaza personalul din depozitul alocat.
    • Participa activ la rezolvarea obiectivelor echipei.
    • Intocmeste rapoarte specifice activitatii logistice.
    • Alte activitati specifice.

  • Cerinte:

    • Absolvent studii superioare tehnice.
    • Experienta de minim 2 ani in domeniul logistic, activitate de distributie.
    • Cunostinte operare PC.
    • Abilitati de coordonare, planificare si organizare.
    • Persoana dinamica, sociabila, comunicativa, cu spirit de echipa.
    • Permis auto de minim 2 ani.

  • Oferta (bonusuri, beneficii):

    • Pachet salarial foarte atractiv.
    • Asigurare de sanatate privata
    • Masina si telefon mobil de serviciu.
    • Mediu profesional competitiv
    • Oportunitati de dezvoltare alaturi de o echipa de profesionisti

  • Test

CHORUS - versiune BETA

close_small
  • Bună ziua!
    Cu ce vă pot ajuta?

send