Lista joburi

Inginer tehnic comercial

  • Locatia: Alexandria, Bucuresti, Barlad, Deva, Drobeta Turnu Severin, Focsani, Galati, Hunedoara, Iasi, Miercurea Ciuc, Piatra Neamt, Ploiesti, Resita, Sibiu, Slobozia, Suceava, Targu Jiu, Targoviste, Timisoara, Tulcea, Vaslui, Zalau

  • Descrierea postului / Responsabilitati:

    • Asigura suportul tehnic si ofera solutii.
    • Mentine si dezvolta relatiile cu clientii din portofoliu.
    • Activeaza noi clienti, proiecte pe ruta alocata.
    • Negociaza contractele cu clientii din portofoliu.
    • Realizeaza obiectivele propuse.
    • Efectueaza studii de piata privind potentialii clienti si concurenta.
    • Alte responsabilitati conform fisei post.

  • Cerinte:

    • Studii de specialitate
    • Profil Electric.
    • Specializari: Inginerie Electrica, Actionari Electrice, Electrotehnica, Electromecanica, Energetica, Automatica, Electronica.
    • Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in companie.
    • Persoana dinamica, sociabila, comunicativa, spirit de echipa.
    • Abilitati de negociere, tehnice, bun organizator, orientat spre rezultate, proiecte.
    • Constituie un avantaj experienta de vanzari material electric.
    • Permis auto de minim 2 ani.

  • Oferta (bonusuri, beneficii):

    • Pachet salarial foarte atractiv.
    • Asigurare de sanatate privata
    • Masina si telefon mobil de serviciu.
    • Oportunitati pentru dezvoltarea carierei.
    • Mediu profesional competitiv.

  • Test

CHORUS - versiune BETA

close_small
  • Bună ziua!
    Cu ce vă pot ajuta?

send