Lista joburi

Director tehnic tablouri electrice

  • Locatia: Bucuresti, Brasov, Cluj-Napoca

  • Descrierea postului / Responsabilitati:

    • Realizeaza oferte de tablouri electrice.
    • Monitorizeaza ofertele si proiectele importante.
    • Participa la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea produselor companiei.
    • Asigura suport tehnic si ofera solutii optime atat tehnice cat si comerciale.
    • Respecta termenele alocate pentru proiecte.
    • Alte atributii conform fisei post.

  • Cerinte:

    • Studii de specialitate
    • Profil Electric
    • Specializari: Inginerie Electrica, Actionari Electrice, Automatizari, Electrotehnica, Instalatii, Energetica.
    • Cunostinte in distributia energiei electrice in joasa tensiune, automatizari si control.
    • Experienta in proiectare si manufacturare tablouri electrice minim 2 ani.
    • Foarte bune abilitati de negociere, comunicare.
    • Persoana dinamica, perseverenta.
    • Permis auto de minim 2 ani.
    • Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in cadrul companiei.

  • Oferta (bonusuri, beneficii):

    • Pachet salarial foarte atractiv.
    • Asigurare de sanatate privata
    • Masina si telefon mobil de serviciu.
    • Mediu profesional competitiv.

  • Test

CHORUS - versiune BETA

close_small
  • Bună ziua!
    Cu ce vă pot ajuta?

send