Lista joburi

Software Project Manager

  • Locatia: Galati

  • Descrierea postului / Responsabilitati:

    • Dezvolta programe software la solicitare, pe baza unor proiecte organizate.
    • Intretinerea si testarea aplicatiilor existente si a celor nou dezvoltate.
    • Ofera suport, modeleaza si implementeaza cerintele, procesele si fluxurile de date solicitate de departamentele din cadrul companiei.
    • Asigura calitatea proiectelor tinand cont de termenele limita.

  • Cerinte:

    • Studii superioare in domeniul IT.
    • Cunostinte de programare pentru proiecte in C#, ASP.NET
    • Java, Python, Linux reprezinta un avantaj
    • Adaptare la diverse framework-uri.
    • Cunoasterea limbii engleze.
    • Persoana creativa, atenta la detalii, organizata, disponibila sa invete si sa se adapteze la schimbari.
    • Dorinta de a se integra intr-o echipa de profesionisti.
    • Constituie un avantaj experienta in programarea sistemelor de tip ERP si/sau CRM.
    • Experienta de 3-5 ani in dezvoltarea de Software si in managementul proiectelor reprezinta un avantaj.

  • Oferta (bonusuri, beneficii):

    • Pachet salarial foarte atractiv.
    • Asigurare de sanatate privata
    • Mediu de lucru profesional competitiv.
    • Oportunitati de dezvoltare profesionala.

  • Test

CHORUS - versiune BETA

close_small
  • Bună ziua!
    Cu ce vă pot ajuta?

send