Job List

Inginer vanzari fatade ventilate

  • Location: Bucuresti, Bacau, Constanta, Galati, Ploiesti

  • The description:

    • Mentine si dezvolta relatiile cu clientii din portofoliu.
    • Activeaza noi clienti, proiecte pe ruta alocata.
    • Intocmeste oferte si negociaza conditiile contractuale.
    • Urmareste derularea contractelor pana la incasare.
    • Realizeaza obiectivele propuse.
    • Efectueaza studii de piata privind potentialii clienti.
    • Alte responsabilitati conform fisei post.

  • Requirements:

    • Absolvent studii superioare tehnice.
    • Reprezinta un avantaj experienta in activitatea cu fatade ventilate, profile de aluminiu, adezivi.
    • Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in companie.
    • Persoana dinamica, sociabila, comunicativa, spirit de echipa.
    • Abilitati de negociere, tehnice, bun organizator.
    • Constituie avantaj experienta in vanzari de minim 2 ani.
    • Cunostinte operare PC.
    • Permis auto de minim 2 ani.

  • The Offer ( bonuses, benefits ):

    • Pachet salarial foarte atractiv.
    • Asigurare de sanatate privata
    • Masina si telefon mobil de serviciu.
    • Mediu de lucru profesionist.

CHORUS - BETA version

close_small
  • Hello!
    How can I help you?

send