Lista joburi

Inginer aprovizionare

  • Locatia: Galati

  • Descrierea postului / Responsabilitati:

    • Preia comenzile de la inginerii tehnic comerciali.
    • Planifica aprovizionarea.
    • Identifica si selecteaza furnizori.
    • Lanseaza comenzile catre furnizori, negociaza contractele de achizitie si urmareste derularea acestora.
    • Stabileste impreuna cu furnizorii termene si conditii de livrare.
    • Gestioneaza documentatia de aprovizionare.
    • Alte atributii conform fisei post.

  • Cerinte:

    • Absolvent studii superioare tehnice.
    • Persoana sociabila, comunicativa, cu spirit de echipa.
    • Abilitati de comunicare, negociere.
    • Cunostinte de limba engleza.
    • Bun organizator, orientat spre rezultate.
    • Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in cadrul companiei.
    • Constituie un avantaj experienta in domeniu.

  • Oferta (bonusuri, beneficii):

    • Pachet salarial foarte atractiv.
    • Asigurare de sanatate privata
    • Telefon mobil de serviciu.
    • Oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu performant.

  • Test

CHORUS - versiune BETA

close_small
  • Bună ziua!
    Cu ce vă pot ajuta?

send