Lista joburi

Sef Departament Operare-Facturare

  • Locatia: Mogosoaia

  • Descrierea postului / Responsabilitati:

    • Supervizarea si coordonarea activitatilor departamentului de operare-facturare, in conformitate cu dispozitiile legale si procedurile de lucru
    • Asigurarea respectarii termenelor limita si a standardelor de calitate
    • Elaborarea si implementarea strategiilor pentru optimizarea proceselor interne
    • Colaborarea stransa cu departamentele interne pentru asigurarea fluxului eficient de documente financiar-contabile
    • Identificarea si implementarea de solutii pentru imbunatatirea performantei echipei
    • Intocmirea rapoartelor specifice activitatii, periodic sau la solicitarea managementului.

  • Cerinte:

    • Studii superioare absolvite in domeniul economic
    • Experienta pe un post similar, intr-o companie de distributie, reprezinta un avantaj
    • Abilitati excelente de coordonare a echipei, rezolvare a problemelor si respectare a termenelor limita
    • Capacitatea de analiza, verificare, atentie la detalii
    • Abilitati de comunicare
    • Spirit de echipa
    • Permis auto de minim 2 ani.

  • Oferta (bonusuri, beneficii):

    • Pachet salarial atractiv
    • Masina si telefon mobil de serviciu
    • Tichete de masa
    • Asigurare de sanatate privata
    • Oportunitate de dezvoltare profesionala si personala.

  • Test

CHORUS - versiune BETA

close_small
  • Bună ziua!
    Cu ce vă pot ajuta?

send