Descriere
ZLS725 Intermediate piece 18mm - -
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Electrical | |
| Rated current In | - A |
| Model/type | |
| Model | Flat |
| Measurements | |
| Length | 85 mm |
| Width | 9 mm |
| Height | 67 mm |
| Options | |
| Flexible | Yes |
| Material | |
| Surface protection | - |
| Package 1 | |
| weight | 0,12 |
| length | 0,1 |
| width | 0,091 |
| qmax | 5 |
| qmin | 5 |
| um | C62 |
| gtin | 7612270100989 |
| Dimensions of product | |
| Weight | 0,02 |
| Length | 0,067 |
| Width | 0,009 |
| Depth | 0,085 |