Descriere
Kit hardware 10-32
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Depth | 0 mm |
| Material | |
| Material | Other |
| Model/type | |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 1706,1 cm3 |
| weight | 0,23 kg |
| length | 16,5 cm |
| width | 23,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304098942 |