Descriere
Kit hardware 12-24
Documente
Fisa tehnica
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Depth | 0 mm |
| Material | |
| Material | Other |
| Model/type | |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 1241,856 cm3 |
| weight | 0,45 kg |
| length | 16,8 cm |
| width | 4,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304015994 |