Descriere
19" Rotating Keyboard Drawer Black
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Black |
| RAL-number | 0 |
| Measurements | |
| Suitable for enclosure building width | 445 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 711 mm |
| Width | 445 mm |
| Height | 89 mm |
| Suitable for enclosure building height | 89 mm |
| Depth | 711 mm |
| Model/type | |
| Model | Hinged keyboard drawer |
| Material | |
| Material | Other |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 0 kg |
| Package 1 | |
| volume | 129,75 dm3 |
| weight | 16,59 kg |
| length | 64,8 cm |
| width | 92,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304015932 |