Descriere
3X temperature and humidity Sensor for Easy rPDU
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Sensor |
| Package 1 | |
| volume | 1209,6 cm3 |
| weight | 250 g |
| length | 14,4 cm |
| width | 4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304733485 |