Descriere
Kit tub flexibil inoxidabil 6 ft (1,828 m) 1” MPT la racord FPT 1”
Documente
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 68982,463 cm3 |
| weight | 6,91 kg |
| length | 73,7 cm |
| width | 73,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304249238 |
Buna ziua!
Asistentul Virtual Chorus
Cu ce va pot ajuta?
Kit tub flexibil inoxidabil 6 ft (1,828 m) 1” MPT la racord FPT 1”
| Package 1 | |
| volume | 68982,463 cm3 |
| weight | 6,91 kg |
| length | 73,7 cm |
| width | 73,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304249238 |