Descriere
Consolă LCD de rack APC 17" - Regatul Unit
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Other |
| Package 1 | |
| volume | 84496,496 cm3 |
| weight | 19,46 kg |
| length | 67,3 cm |
| width | 82,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304283287 |