Descriere
Consolă LCD de rack APC 17"
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Other |
| Package 1 | |
| volume | 79777,6 cm3 |
| weight | 17,571 kg |
| length | 83,8 cm |
| width | 68 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304283232 |