Descriere
APC SmartUPS/SmartUPS RT 2 Post Rail Kits
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 51 mm |
| Height | 89 mm |
| Depth | 267 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 7056 cm3 |
| weight | 3 kg |
| length | 21 cm |
| width | 28 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304219606 |