Descriere
APC Smart-UPS 4-Post Rackmount Rails
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 527 mm |
| Height | 44 mm |
| Depth | 89 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| weight | 3,18 kg |
| length | 11,4 cm |
| width | 69,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304194668 |
| Package 2 | |
| volume | 925,2 dm3 |
| weight | 437,805 kg |
| length | 120 cm |
| width | 100 cm |
| qmax | 135 |
| qmin | 135 |
| um | PF |