Descriere
APC Easy UPS On-Line SRV 19" Rail Kit, 900mm depth
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 58.5 mm |
| Height | 88 mm |
| Depth | 90 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 8990 cm3 |
| weight | 3,516 kg |
| length | 62 cm |
| width | 14,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304345251 |
| Package 2 | |
| volume | 720000 cm3 |
| weight | 145 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 38 |
| qmin | 38 |
| um | PF |