APC Easy UPS SRV 5ft Extension Cable for 240VDC External Battery Packs 5/6/10kVA UPS
Cod produs: SRV011
Descriere
APC Easy UPS SRV 5ft Extension Cable for 240VDC External Battery Packs 5/6/10kVA UPS
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 330 mm |
| Height | 35 mm |
| Depth | 230 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 2656,5 cm3 |
| weight | 0,47 kg |
| length | 330 mm |
| width | 230 mm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304432012 |