Descriere
APC KVM 2G, Analog, 1 Local User, 8 ports
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Other |
| Package 1 | |
| volume | 29823,42 cm3 |
| weight | 3,9 kg |
| length | 61,9 cm |
| width | 33 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304285502 |