Descriere
APC KVM 2G, Kit de montare în spate LCD
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 1938,75 cm3 |
| weight | 0,74 kg |
| length | 23,5 cm |
| width | 16,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304285496 |