Mai intai trebuie sa te autentifici.
APC NetShelter Soundproof, 32U, Server Rack Enclosure, 230V, Maple
Cod produs: AR4032IA
Descriere
APC NetShelter Soundproof, Server Rack Enclosure 32U, 230V, Maple
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Model | With permanent frame |
| With glazed door | No |
| With earthing | Yes |
| With front door | Yes |
| With roof plate | Yes |
| With base | Yes |
| Type of ventilation | Active |
| Number of doors | 3 |
| With sidewall | Yes |
| Type of profile rail | None |
| With rear door | Yes |
| With vertical cable management | Yes |
| Rear door locking system | 1-point |
| Front door locking system | 1-point |
| Measurements | |
| Modular spacing | Other |
| Height | 1675 mm |
| Width | 750 mm |
| Depth | 1130.4 mm |
| Number of height units | 32 |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 1500 kg |
| Colour | |
| RAL-number | - |
| Colour | Grey |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP2X |
| Degree of protection (NEMA) | Other |
| Mounting/installation | |
| Demountable | Yes |
| Mounting level | None |
| Material | |
| Surface finishing | Powder coating |
| Material | Steel |
| Material rear door | Steel |
| Material front door | Other |
| Package 1 | |
| volume | 1758408 cm3 |
| weight | 260 kg |
| length | 120 cm |
| width | 82 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304621775 |