Mai intai trebuie sa te autentifici.
APC NetShelter SX 12U Server Rack Enclosure 600mm x 1070mm w/ Sides Black
Cod produs: AR3103
Descriere
APC NetShelter SX, Server Rack Enclosure, 12U, Black, 658H x 600W x 1070D mm
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Other |
| With glazed door | No |
| With earthing | No |
| With front door | Yes |
| With roof plate | Yes |
| With base | Yes |
| Type of ventilation | None |
| Number of doors | 2 |
| Type of profile rail | None |
| With sidewall | Yes |
| With rear door | Yes |
| With vertical cable management | No |
| Rear door locking system | Other |
| Front door locking system | Other |
| Measurements | |
| Modular spacing | Other |
| Height | 658 mm |
| Width | 600 mm |
| Depth | 1070 mm |
| Number of height units | 12 |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 272 kg |
| Colour | |
| RAL-number | - |
| Colour | Black |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Degree of protection (NEMA) | Other |
| Mounting/installation | |
| Demountable | No |
| Mounting level | None |
| Material | |
| Surface finishing | Other |
| Material | Other |
| Material rear door | Other |
| Material front door | Other |
| Package 1 | |
| volume | 691927,390336 cm3 |
| weight | 80,64 kg |
| length | 115,57 cm |
| width | 73,66 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304347675 |
Recomandari
Altele
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
Cod: APDU11150ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
Cod: APDU11150SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
Cod: APDU10150ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
Cod: APDU10150SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
Cod: APDU11150ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
Cod: APDU11150SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
Cod: APDU10150ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
Cod: APDU10150SW
APC