Mai intai trebuie sa te autentifici.
APC NetShelter SX Colocation Rack Gen 2, 42U,1991H x 600mmW x 1070D mm, 2 x 20U, with Sides,Black
Cod produs: AR3200B2
Descriere
APC NetShelter SX, Server Rack Enclosure, Colocation, 2 x 20U, 600W x 1070D mm, with Sides, Black
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Specificatii
| Model/type | |
| With glazed door | No |
| Model | With permanent frame |
| With earthing | No |
| With front door | Yes |
| With roof plate | Yes |
| With base | No |
| Type of ventilation | None |
| Number of doors | 4 |
| Type of profile rail | None |
| With sidewall | Yes |
| With vertical cable management | No |
| With rear door | Yes |
| Rear door locking system | 2-point |
| Front door locking system | 1-point |
| Measurements | |
| Modular spacing | Other |
| Height | 1991 mm |
| Width | 600 mm |
| Depth | 1070 mm |
| Number of height units | 42 |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 1020 kg |
| Colour | |
| RAL-number | - |
| Colour | Black |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Degree of protection (NEMA) | 1 |
| Mounting/installation | |
| Demountable | Yes |
| Mounting level | None |
| Material | |
| Surface finishing | Powder coating |
| Material | Steel |
| Material rear door | Steel |
| Material front door | Steel |
| Package 1 | |
| volume | 1843239,552 cm3 |
| weight | 165,4 kg |
| length | 115,8 cm |
| width | 74,8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304753292 |
Recomandari
Altele
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU11450ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU11450SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
Cod: APDU11150ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
Cod: APDU11150SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU11250ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU11250SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU11350ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched,17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU11350SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
Cod: APDU10150ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
Cod: APDU10150SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU10250ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU10250SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU10350ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU10350SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU10450ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU10450SW
APC
APC Symmetra LX 16kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA16K16RMI
APC
APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA12K16RMI
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU11450ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU11450SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
Cod: APDU11150ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
Cod: APDU11150SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU11250ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU11250SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU11350ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched,17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU11350SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
Cod: APDU10150ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
Cod: APDU10150SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU10250ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU10250SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU10350ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU10350SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU10450ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU10450SW
APC
APC Symmetra LX 16kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA16K16RMI
APC
APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA12K16RMI
APC