Mai intai trebuie sa te autentifici.
APC NetShelter SX Gen 2, 48U Server Rack Enclosure 750mm x 1200mm w/ Sides Black
Cod produs: AR3357B2
Descriere
Vă prezentăm rack-ul APC NetShelter SX reproiectat - fiabil, versatil și construit pentru medii IT solicitante. Cu capacități de încărcare mai mari și mai mult spațiu pentru echipamente, permite instalarea de unități calcul cu densitate mai mare. Alegeți dintre opțiunile standard, late, extra late și cu adâncime mare. Aspectul modern este perfect pentru colocare și afacerile care interacționează cu clienții. Simplificați fluxurile de lucru cu acces facil la cabluri și echipamente și optimizați fluxul de aer și gestionarea cablurilor cu gama noastră largă de accesorii APC. Ușile cu deschidere de 270° (180° când sunt alăturate 2 rack-uri) mențin culoarele libere, în timp ce perforația de 80% a ușilor îmbunătățește fluxul de aer pentru serverele de mare putere. Construit integral din oțel, rezistă ani de zile și poate fi utilizat pentru diverse aplicații. Se livrează într-un ambalaj rezistent și reciclabil.
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| With glazed door | No |
| Model | With permanent frame |
| With earthing | No |
| With front door | Yes |
| With roof plate | Yes |
| With base | Yes |
| Type of ventilation | None |
| Number of doors | 2 |
| With sidewall | Yes |
| Type of profile rail | None |
| With vertical cable management | No |
| With rear door | Yes |
| Rear door locking system | 2-point |
| Front door locking system | 3-point |
| Measurements | |
| Modular spacing | Other |
| Height | 2258 mm |
| Width | 750 mm |
| Depth | 1200 mm |
| Number of height units | 48 |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 1020.4 kg |
| Colour | |
| RAL-number | - |
| Colour | Black |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Degree of protection (NEMA) | 1 |
| Mounting/installation | |
| Demountable | Yes |
| Mounting level | None |
| Material | |
| Surface finishing | Powder coating |
| Material | Steel |
| Material rear door | Steel |
| Material front door | Steel |
| Package 1 | |
| volume | 2702803,005 cm3 |
| weight | 201,82 kg |
| length | 132,3 cm |
| width | 85,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304642305 |
Recomandari
Altele
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched,17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
APC Symmetra LX 16kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched,17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V