Mai intai trebuie sa te autentifici.
APC Rack Air Containment Rear Assembly for InRow 300 mm
Cod produs: ACCS1000
Descriere
Ansamblu spate de izolare aer rack APC pentru InRow 300 mm
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Black |
| RAL-number | 0 |
| Measurements | |
| Suitable for enclosure building width | 300 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 196 mm |
| Width | 300 mm |
| Height | 1991 mm |
| Suitable for enclosure building height | 1991 mm |
| Depth | 196 mm |
| Model/type | |
| Model | Other |
| Material | |
| Material | Other |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 0 kg |
| Package 1 | |
| volume | 156,903 dm3 |
| weight | 20,82 kg |
| length | 50,8 cm |
| width | 203,2 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304243045 |
Accesorii
Recomandari
1-Pre-Contract Audit for 1- 300-600mm ACRD or ACRP DX or Amico DX or CW or LE CW or UF LE DX to 50kW
Cod: WPCAVCOOL-UG-02
APC
1 Year 4HR Response Upgrade to Existing Service Contract for (1) Cooling Product
Cod: WUPG4HR-AX-00
APC
1 Year 8HR 7X24 Response Upgrade to Existing Service Contract for (1) Cooling Product
Cod: WUPG8HR7X24-AX-00
APC
1 Yr EAA Prevent Srvc Upgrade to FW or Existing Srvc Plan for (1) In Row Cooling Unit
Cod: WUPGEAA-AX-00
APC
7X24 Scheduling Upgrade from Existing Monthly Preventive Maintenance Service
Cod: WUPGMPMV7X24-AX-00
APC
Sched Upgrd to 7X24 to Existing PCAV for 1-ACSC, 300-600mm ACRC or ACRPCW Mod
Cod: WUPGPCAVCOL7-UG-01
APC
Sched Upgrd to 7X24 to Existing PCAV for 1- 300-600mm ACRD, ACRPDX, AMDX, CW, LECW or UFLEDX to 50kW
Cod: WUPGPCAVCOL7-UG-02
APC
7X24 Scheduling Upgrade from Existing Quarterly Preventive Maintenance Service
Cod: WUPGQPMV7X24-AX-00
APC
Assembly On Site Training Service for (1) Complete Thermal Containment Solution
Cod: WASSEMOST-AX-00
APC
1-Pre-Contract Audit for 1- 300-600mm ACRD or ACRP DX or Amico DX or CW or LE CW or UF LE DX to 50kW
Cod: WPCAVCOOL-UG-02
APC
1 Year 4HR Response Upgrade to Existing Service Contract for (1) Cooling Product
Cod: WUPG4HR-AX-00
APC
1 Year 8HR 7X24 Response Upgrade to Existing Service Contract for (1) Cooling Product
Cod: WUPG8HR7X24-AX-00
APC
1 Yr EAA Prevent Srvc Upgrade to FW or Existing Srvc Plan for (1) In Row Cooling Unit
Cod: WUPGEAA-AX-00
APC
7X24 Scheduling Upgrade from Existing Monthly Preventive Maintenance Service
Cod: WUPGMPMV7X24-AX-00
APC
Sched Upgrd to 7X24 to Existing PCAV for 1-ACSC, 300-600mm ACRC or ACRPCW Mod
Cod: WUPGPCAVCOL7-UG-01
APC
Sched Upgrd to 7X24 to Existing PCAV for 1- 300-600mm ACRD, ACRPDX, AMDX, CW, LECW or UFLEDX to 50kW
Cod: WUPGPCAVCOL7-UG-02
APC
7X24 Scheduling Upgrade from Existing Quarterly Preventive Maintenance Service
Cod: WUPGQPMV7X24-AX-00
APC
Assembly On Site Training Service for (1) Complete Thermal Containment Solution
Cod: WASSEMOST-AX-00
APC