APC Rack PDU 9000 Switched, ZeroU, 16A, 230V, (21) C13 & (3) C19, IEC309 Cord
Cod produs: APDU9959EU3
Descriere
Este o sursă PDU de tip rack cu comutare, cu o capacitate maximă de curent de 16A și o tensiune de intrare de 230V. Dispune de 21 de prize IEC 60320 C13 și 3 prize IEC 60320 C19, conectate printr-un ștecher IEC 60309 16A 2P + E și IEC 60320 C20. PDU-ul este conceput pentru montare ZeroU, ceea ce îl face eficient din punct de vedere al spațiului pentru instalările în rack. Este certificat de EAC, EN 55022 clasa A, EN 55024, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, FCC partea 15 clasa A, ICES-003, RCM și VDE.
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| With display | Yes |
| With meter | No |
| Number of other socket outlets | 0 |
| Number of socket outlets with earth pin | 0 |
| Ampere meter | Yes |
| Number of C19 socket outlets | 3 |
| Number of socket outlets with protective contact CEE 7/3 (type F) | 21 |
| Number of socket outlets British Standard BS 1363 | 0 |
| With LED indication | Yes |
| With fuse | Yes |
| Number of C13 socket outlets | 21 |
| Number of C20 socket outlets | 0 |
| Number of miniature circuit breakers (MCB) | - |
| Number of socket outlets Swiss standard type 25 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 23 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 15 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 13 | 0 |
| Measurements | |
| Cable length | 3 m |
| Mounting dimension (standardised) | Other |
| Height | 1794 mm |
| Length | - |
| Width | 55 mm |
| Mounting size | - |
| Depth | 46 mm |
| Number of height units | 0 |
| Mounting/installation | |
| Mounting direction | Vertical |
| With mounting material | Yes |
| Electrical | |
| Number of phases | - |
| Overvoltage category | - |
| Supply voltage | 230 V |
| Connection | |
| Type of electric connection | Other |
| Electrical connection | Connection cable with plug |
| Control function | Yes |
| Other | |
| Evaluation | Other |
| Colour | |
| Colour | Black |
| Options | |
| Mains filter | No |
| Temperature measurement | No |
| SNMP | Yes |
| Switchable | Yes |
| Communication | |
| Interface ethernet | Yes |
| Package 1 | |
| volume | 37657,62 cm3 |
| weight | 8,59 kg |
| length | 16,5 cm |
| width | 11,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304356295 |