Descriere
Este o sursă PDU de tip rack cu comutare, cu o capacitate maximă de curent de 32A și o tensiune de intrare de 200-240V. Dispune de 21 de prize IEC 60320 C13 și 3 prize IEC 60320 C19, conectate printr-o conexiune de intrare IEC 60309 32A 2P +E. PDU-ul are un factor de formă ZeroU și o lungime a cablului de 3,05 metri. Acceptă monitorizare de la distanță și alarme definite de utilizator, cu capacități de pornire sau oprire la nivel de priză. Unitatea este certificată UL și CSA, asigurând standarde ridicate de siguranță și performanță.
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| With display | Yes |
| With meter | No |
| Number of other socket outlets | 0 |
| Number of socket outlets with earth pin | 0 |
| Ampere meter | Yes |
| Number of C19 socket outlets | 3 |
| Number of socket outlets with protective contact CEE 7/3 (type F) | 21 |
| Number of socket outlets British Standard BS 1363 | 0 |
| With LED indication | Yes |
| With fuse | Yes |
| Number of C13 socket outlets | 21 |
| Number of C20 socket outlets | 0 |
| Number of miniature circuit breakers (MCB) | - |
| Number of socket outlets Swiss standard type 25 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 23 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 15 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 13 | 0 |
| Measurements | |
| Cable length | 3 m |
| Mounting dimension (standardised) | Other |
| Height | 1829 mm |
| Length | - |
| Width | 56 mm |
| Mounting size | - |
| Depth | 46 mm |
| Number of height units | 0 |
| Mounting/installation | |
| Mounting direction | Vertical |
| With mounting material | Yes |
| Connection | |
| Type of electric connection | Other |
| Electrical connection | Connection cable with plug |
| Control function | Yes |
| Electrical | |
| Number of phases | - |
| Overvoltage category | - |
| Supply voltage | 230 V |
| Other | |
| Evaluation | Other |
| Colour | |
| Colour | Black |
| Options | |
| Mains filter | No |
| Temperature measurement | No |
| Switchable | Yes |
| SNMP | Yes |
| Communication | |
| Interface ethernet | Yes |
| Package 1 | |
| volume | 41738,4 cm3 |
| weight | 9,95 kg |
| length | 16,5 cm |
| width | 12,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304356271 |