Descriere
APC Service Bypass Panel- 100-240V; 30A; BBM; Hardwire Input/Output
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 432 mm |
| Height | 89 mm |
| Depth | 635 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 116400 cm3 |
| weight | 17,446 kg |
| length | 97 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304212713 |
| Package 2 | |
| volume | 432000 cm3 |
| weight | 81,784 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 4 |
| qmin | 4 |
| um | PF |