Descriere
APC Smart-UPS RT 19" Rail Kit
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 527 mm |
| Height | 44 mm |
| Depth | 89 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 5546,1 cm3 |
| weight | 3,173 kg |
| length | 69,5 cm |
| width | 11,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304205494 |
| Package 2 | |
| volume | 168000 cm3 |
| weight | 57,77 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 16 |
| qmin | 16 |
| um | PF |