Descriere
APC Smart-UPS RT 19" Rail Kit for UPS 5/6/8/10/15/20kVA
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 73.5 mm |
| Height | 44.5 mm |
| Depth | 468 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 3519,425 cm3 |
| weight | 3,4 kg |
| length | 9,1 cm |
| width | 42,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304411994 |