Descriere
APC Smart-UPS RT 19" Rail Kit for Smart-UPS RT 15/20kVA
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 89 mm |
| Height | 44 mm |
| Depth | 698 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 9188,4 cm3 |
| weight | 5,45 kg |
| length | 19 cm |
| width | 78 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304267447 |