Descriere
APC Smart-UPS RT 192V Battery Pack
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Length | 660 mm |
| Width | 432 mm |
| Size indication | Other |
| Diameter | 0 mm |
| Weight | 90910 g |
| Height including pole | 130 mm |
| Application | |
| Suitable for EX-applications | No |
| Suitable for rapid charger | No |
| Other | |
| Other indications | Other |
| IEC indication | Other |
| Model/type | |
| Model | Other |
| Number of cells | 4 |
| Material | |
| Plastic housing | Yes |
| Operating conditions | |
| Ambient temperature | 0 °C |
| Performance | |
| Capacity | 1920000 mAh |
| Electrical | |
| Nominal voltage | 192 V |
| Options | |
| Battery pack | No |
| Package 1 | |
| volume | 247800 cm3 |
| weight | 101,36 kg |
| length | 100 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304205241 |