Descriere
APC Smart-UPS RT Battery Pack 48V
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Application | |
| Suitable for EX-applications | No |
| Suitable for rapid charger | No |
| Measurements | |
| Length | 483 mm |
| Width | 432 mm |
| Size indication | Other |
| Diameter | 0 mm |
| Weight | 29560 g |
| Height including pole | 85 mm |
| Other | |
| Other indications | Other |
| IEC indication | Other |
| Material | |
| Plastic housing | Yes |
| Model/type | |
| Model | Other |
| Number of cells | 2 |
| Operating conditions | |
| Ambient temperature | 0 °C |
| Performance | |
| Capacity | 864000 mAh |
| Electrical | |
| Nominal voltage | 192 V |
| Options | |
| Battery pack | No |
| Package 1 | |
| weight | 32,28 kg |
| length | 59,4 cm |
| width | 63 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304205258 |
| Package 2 | |
| volume | 1,62 m3 |
| weight | 420 kg |
| length | 120 cm |
| width | 100 cm |
| qmax | 12 |
| qmin | 12 |
| um | PF |