Mai intai trebuie sa te autentifici.
APC Smart-UPS SC 450VA 230V - 1U Rackmount/Tower
Cod produs: SC450RMI1U
Descriere
APC Smart-UPS SC 450 VA 230 V - 1U montat în rack/tower
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Options | |
| Potential free switch contact | No |
| Auto shut down function | No |
| Modular | No |
| SNMP | No |
| Electrical | |
| Input voltage | 230 V |
| Output power factor | 0.6 |
| Max. voltage distortion output (linear load) | 0.05 % |
| Output apparent power | 450 VA |
| Number of phases primary | 1 |
| Number of phases secondary | 1 |
| Voltage type | AC |
| Output voltage | 230 V |
| Connection | |
| Number of output connections C19 | 0 |
| Number of output connections C13 | 6 |
| Number of output connections with protective contact CEE 7/3 (type F) | 0 |
| USB interface | Yes |
| Input connection | C14 |
| Number of output connections fixed connection | 0 |
| Number of output connections French standard (Type E) | 0 |
| Application | |
| Suitable for network-management | No |
| Performance | |
| Efficiency in eco-mode | 95 % |
| Overall efficiency | 90 % |
| Output effective power | 280 W |
| Communication | |
| With communication interface RS-232 | No |
| Measurements | |
| Height | 44 mm |
| Width | 432 mm |
| Weight | 10.18 kg |
| Depth | 383 mm |
| Other | |
| Primary frequency | 50 Hz |
| Secondary frequency | 50 Hz |
| Bridging time full load | 5.54 min |
| USV- technology | Line-interactive |
| Model/type | |
| Construction type | 482.6 mm (19 inch) device |
| Package 1 | |
| volume | 45979,696 cm3 |
| weight | 11,73 kg |
| length | 58,9 cm |
| width | 47,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304222712 |
| Package 2 | |
| volume | 1725600 cm3 |
| weight | 403,2 kg |
| length | 120 cm |
| width | 100 cm |
| qmax | 32 |
| qmin | 32 |
| um | PF |
Accesorii
Recomandari
Scheduling Upgrade to 7X24 for Existing Assembly Service for up to 40 kVA UPS, Batt Frame or Netbotz
Cod: WUPGASSEM7-UG-01
APC
Scheduling Upgrade to 7X24 for Existing Startup Service for up to 40 kVA UPS or Battery Frame
Cod: WUPGSTRTUP7-UG-01
APC
Scheduling Upgrade to 7X24 for Existing PM or Addnl PM Visit for up to 40 kVA UPS
Cod: WUPGPMV7X24-UG-01
APC
1 Year 24HR Response Upgrade to Factory Warranty or Existing Service Contract for up to 40 kVA
Cod: WUPG24HR-UG-01
APC
1 Year 8HR 7X24 Response Upgrade to Factory Warranty or Existing Service Contract for up to 40 kVA
Cod: WUPG8HR7X24-UG-01
APC
Scheduling Upgrade to 7X24 for Existing Assembly Service for up to 40 kVA UPS, Batt Frame or Netbotz
Cod: WUPGASSEM7-UG-01
APC
Scheduling Upgrade to 7X24 for Existing Startup Service for up to 40 kVA UPS or Battery Frame
Cod: WUPGSTRTUP7-UG-01
APC
Scheduling Upgrade to 7X24 for Existing PM or Addnl PM Visit for up to 40 kVA UPS
Cod: WUPGPMV7X24-UG-01
APC
1 Year 24HR Response Upgrade to Factory Warranty or Existing Service Contract for up to 40 kVA
Cod: WUPG24HR-UG-01
APC
1 Year 8HR 7X24 Response Upgrade to Factory Warranty or Existing Service Contract for up to 40 kVA
Cod: WUPG8HR7X24-UG-01
APC