Descriere
Smart-UPS SRT 19" kit sina pentru SRT 2.2/3kva
Documente
Altele
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 527 mm |
| Height | 44 mm |
| Depth | 89 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 9000,25 cm3 |
| weight | 3,35 kg |
| length | 69,5 cm |
| width | 18,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304322436 |