Descriere
APC Smart-UPS SRT 2200VA/3000VA Input/Output Hardwire Kit
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 192 mm |
| Height | 78 mm |
| Depth | 85 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 6374,892 cm3 |
| weight | 1 kg |
| length | 17,8 cm |
| width | 25,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304323983 |