Descriere
APC Smart-UPS SRT 48V 1kVA 1.5kVA Battery Pack
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Measurements | |
| Length | 432 mm |
| Width | 85 mm |
| Size indication | Block |
| Diameter | 0 mm |
| Weight | 29900 g |
| Height including pole | 536 mm |
| Application | |
| Suitable for EX-applications | No |
| Suitable for rapid charger | No |
| Other | |
| Other indications | Other |
| IEC indication | Other |
| Material | |
| Plastic housing | Yes |
| Model/type | |
| Model | Other |
| Number of cells | 2 |
| Operating conditions | |
| Ambient temperature | 0 °C |
| Performance | |
| Capacity | 864000 mAh |
| Electrical | |
| Nominal voltage | 48 V |
| Options | |
| Battery pack | Yes |
| Package 1 | |
| volume | 107873,5 cm3 |
| weight | 37,8 kg |
| length | 59,5 cm |
| width | 74 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304330141 |
| Package 2 | |
| volume | 312000 cm3 |
| weight | 81,6 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 2 |
| qmin | 2 |
| um | PF |