Descriere
APC Smart-UPS Ultra Lithium-Ion Battery Pack 1U
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Measurements | |
| Length | 560 mm |
| Width | 432 mm |
| Size indication | Block |
| Diameter | 0 mm |
| Weight | 19500 g |
| Height including pole | 43 mm |
| Application | |
| Suitable for EX-applications | No |
| Suitable for rapid charger | No |
| Other | |
| Other indications | Other |
| IEC indication | Other |
| Material | |
| Plastic housing | No |
| Model/type | |
| Model | Lithium-ion |
| Number of cells | 196 |
| Operating conditions | |
| Ambient temperature | -15 °C |
| Performance | |
| Capacity | 19400 mAh |
| Electrical | |
| Nominal voltage | 50 V |
| Options | |
| Battery pack | Yes |
| Package 1 | |
| volume | 85317,408 cm3 |
| weight | 24,49 kg |
| length | 76,4 cm |
| width | 56,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304414377 |