Descriere
APC Smart-UPS Ultra On-Line Lithium-ion XBP 180V 2U Rack/Tower
Documente
Specificatii
| Application | |
| Suitable for EX-applications | Yes |
| Suitable for rapid charger | Yes |
| Measurements | |
| Length | 724 mm |
| Width | 432 mm |
| Size indication | Other |
| Diameter | 0 mm |
| Weight | 12000 g |
| Height including pole | 86 mm |
| Other | |
| Other indications | Other |
| IEC indication | Other |
| Material | |
| Plastic housing | No |
| Model/type | |
| Model | Lithium-ion |
| Number of cells | 2 |
| Operating conditions | |
| Ambient temperature | 0 °C |
| Performance | |
| Capacity | 1282 mAh |
| Electrical | |
| Nominal voltage | 180 V |
| Options | |
| Battery pack | Yes |
| Package 1 | |
| volume | 225650,88 cm3 |
| weight | 42 kg |
| length | 98,4 cm |
| width | 58,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304437024 |