Descriere
APC Smart-UPS X Battery Pack Extension Cable 120V
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 25 mm |
| Height | 13 mm |
| Depth | 1219 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Cable set |
| Package 1 | |
| weight | 910 g |
| length | 24,8 cm |
| width | 17,8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304289975 |