Descriere
APC Symmetra LX 13U right side panel
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 711 mm |
| Height | 584 mm |
| Depth | 51 mm |
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 67552,758 cm3 |
| weight | 7,1 kg |
| length | 82,6 cm |
| width | 11,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304226093 |