Descriere
APC Symmetra LX 19U replacement door
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 483 mm |
| Height | 845 mm |
| Depth | 51 mm |
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 54264,408 cm3 |
| weight | 5,45 kg |
| length | 56,1 cm |
| width | 10,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304226154 |