Descriere
APC Symmetra LX 4-post rack-mounting rails
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 340 mm |
| Height | 114 mm |
| Depth | 127 mm |
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 4777,74 cm3 |
| weight | 3,27 kg |
| length | 33 cm |
| width | 12,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304233886 |