Descriere
APC Symmetra LX 4kVA Power Module, 220/230/240V
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 250 mm |
| Height | 150 mm |
| Depth | 565 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 81851,55 cm3 |
| weight | 18,18 kg |
| length | 56,5 cm |
| width | 33 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304218883 |