Descriere
APC Symmetra LX Battery Module
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 210 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 546 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 59508 cm3 |
| weight | 30,5 kg |
| length | 76 cm |
| width | 29 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304218869 |
| Package 2 | |
| volume | 720000 cm3 |
| weight | 256 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 8 |
| qmin | 8 |
| um | PF |