Descriere
APC Symmetra LX Communications Card
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 102 mm |
| Height | 38 mm |
| Depth | 102 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 2614,168 cm3 |
| weight | 2,73 kg |
| length | 8,3 cm |
| width | 12,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304233978 |