Descriere
APC Symmetra LX frame electronics module- 230V
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 75890,8 cm3 |
| weight | 14,578 kg |
| length | 73 cm |
| width | 56,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304247876 |