Descriere
APC Symmetra LX Input/Output wiring tray-230V
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Depth | 0 mm |
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 9597,39 cm3 |
| weight | 2,73 kg |
| length | 22,9 cm |
| width | 16,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304234821 |